تحلیل

تحلیل هفتگی اتریوم (ETH)

تکنیکال | 26 مردادماه 1401 | به‌ نقل از اتاق تحلیل فینوپیا

اتریوم چندین بار تلاش کرد تا در بالای محدوده 2000 دلار تثبیت شود، اما موفق به انجام این کار نشد و تا محدوده 1,850 دلار کاهش یافت. اتریوم هم‌اکنون در نزدیکی روند صعودی و بالاتر از میانگین متحرک ساده ۵۰روزه خود قرار دارد که حمایت اصلی آن در شرایط فعلی محسوب می‌شود. این ارز دیجیتال در آینده ممکن است دو حالت زیر را تجربه کند:

  1. در حالت اول، اتریوم ممکن است کف کانال صعودی را بشکند و در صورت اصلاح بیشتر، تا محدوده 1,760 و 1,650 دلار کاهش یابد که به‌ترتیب حمایت میانگین متحرک ساده 100روزه و حمایت استاتیک این ارز دیجیتال محسوب می‌شود.
  2. در حالت دوم اتریوم ممکن است روند صعودی خود را حفظ کند و مجدداً تا محدوده 2,000 دلار افزایش یابد. اگر این ارز دیجیتال بتواند با قدرت سقف کانال صعودی خود را بشکند و در بالای آن تثبیت شود، هدف بعدی آن محدوده 2,200 تا 2,300 دلار خواهد بود. شایان ذکر است که این محدوده مقاومت سنگینی برای اتریوم محسوب می‌شود.

گفتنی است که وضعیت سایر شاخص‌ها (شاخص تسلط تتر و نمودار مربوط به ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال) و همچنین نوسانات قیمت بیت‌کوین در نحوه حرکت اتریوم تأثیرگذار خواهد بود.

» این تحلیل صرفاً یک پیش‌بینی از روند احتمالی اتریوم در روزهای آینده است و سیگنال خریدوفروش نیست.

پر سود باشید!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا