تحلیل

تحلیل تکنیکال بایننس‌کوین (BNB)

28 شهریورماه 1401 | اتاق تحلیل فینوپیا

بایننس کوین طبق بررسی‌های اتاق تحلیل فینوپیا در هفته گذشته، خود را به سطوح ذکرشده رساند.

شکل ۱. نمودار بایننس کوین به تتر

این ارز دیجیتال با توجه به اینکه در محدوده حمایتی خود قرار دارد، ممکن است صرفاً برای اصلاح قیمتی به سمت بالا (خط بالایی کانال سبزرنگ) حرکت کند و سپس، مجدداً به روند نزولی خود ادامه دهد و تا محدوده قیمتی 247 الی 239 دلار کاهش یابد.

باید توجه داشت که بایننس کوین روی موج 5 نزولی قرار دارد و روند صعودی آن صرفاً نوعی اصلاح قیمتی برای کاهش بیشتر است. در صورت رسیدن قیمت به محدوده ذکرشده، مجدداً تحلیل این ارز دیجیتال را به‌روزرسانی خواهیم کرد.

جلسه بانک مرکزی آمریکا هم در روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و می‌تواند حرکات شارپی خاصی را در بازار ایجاد کند. متخصصان اقتصادی باور دارند که این بانک ممکن است نرخ بهره را ۱ یا ۰.۷۵ درصد افزایش دهد. اگر نرخ بهره آمریکا ۱ درصد افزایش یابد، بازار ممکن است با ریزش سنگینی مواجه شود. از طرفی، اگر تنها ۷۵ نقطه افزایش یابد، احتمالاً شاهد افزایش قیمت‌ها خواهیم بود.

دلیل این امر این است که اکثر فعالان بازار ارزهای دیجیتال تا حدی توقع دارند نرخ بهره آمریکا تا ۱ درصد افزایش یابد؛ اما ریزش بازار با توقعات آنها هم‌خوانی ندارد. اگر نرخ بهره واقعاً ۱ درصد افزایش یابد، طبق تجربیات گذشته، بازار باید ابتدا با رشد خوبی مواجه شود و سپس، طی جلسه بانک مرکزی آمریکا، ریزش کند.

با این حال، ریزش قبل از جلسه مذکور تا حدودی مشکوک به نظر می‌رسد. از آن جا که توقعات معامله‌گران با افزایش ۱ درصدی هم‌خوانی دارد، اگر نرخ بهره آمریکا به‌اندازه ۷۵ نقطه افزایش پیدا کند، بازار می‌تواند صعود خوبی را تجربه کند. در نظر داشته باشید که این جلسه، احتمالاً آخرین افزایش سنگین نرخ بهره آمریکا خواهد بود.

» این تحلیل صرفاً یک پیش‌بینی از روند احتمالی بایننس‌ کوین در روزهای آینده است و سیگنال خریدوفروش نیست.

پر سود باشید!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا