آلت‌کوین‌هاتحلیل

دوج کوین احتمالاً بیشترین سود هفت روزه را تجربه میکند!

دوج کوین (DOGE) بازده یک هفته ای را تجربه کرده که ارزهای دیجیتال دیگر بیشتر از حد انتظار سقوط کرده اند و در آخر هفته تثبت شدند.

دوج کوین احتمالاً بیشترین سود هفت روزه را تجربه میکند!

شیبا اینو (SHIB) و دوج کوین (DOGE) بازده یک هفته ای را تجربه کردند چراکه بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال بیشتر از حد انتظار سقوط کرده و در آخر هفته تثبت شدند.بازارهای کریپتو و سهام در هفته گذشته، پس از اینکه جروم پاول، رئیس فدرال رزرو از موضع ملایمی در مورد افزایش نرخ خبر داد، افزایش یافتند. پاول گفت که تعهد آژانس به مهار تورم بدون قید و شرط است و افزود که انتظار دارد رشد اقتصادی همانطور که قبلاً گزارش شده بود، در نیمه دوم افزایش یابد.

Dogecoin

 

میم کوین‌ها در بازار گسترده‌تر عملکرد بهتری داشتند، به طوری که SHIB بازدهی بیش از 40 درصدی را تجربه و توکن‌های DOGE Dogecoin بیش از 30 درصد در این دوره رشد کردند.داده های Coinglass نشان می دهد که چنین اقدام قیمتی باعث شد که معاملات آتی این دو توکن میلیون ها دلار زیان انحلال را به همراه داشته باشد .

برخی تحلیلگران افزایش هفته گذشته را به عنوان نشان دادن رفتار سفته بازانه از سوی سرمایه گذارانی که روی صعود این دو شرط بندی پرخطر انجام می دهند، توضیح دادند.

منبع:

finance.yahoo.com

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا