آموزشتحلیل

بهترین برنامه‌هایی که برای تحلیل بازار ارز دیجیتال به آن نیاز دارید (قسمت دوم)

بهترین برنامه ها که برای تحلیل حوزه‌ بازار ارز دیجیتال برای معامله‌گران، سرمایه‌گذاران، و دارندگان مانند Lunch Money و ...

بهترین برنامه‌هایی که برای تحلیل بازار ارز دیجیتال به آن نیاز دارید2

در قسمت اول این مطلب برای خوانندگان بلاگ صرافی ارز دیجیتال فینوپیا درباره تعدادی از برنامه هایی که در حوزه‌ کاری خود، جزو بهترین ابزارها و برنامه‌هایی که برای تحلیل بازار محسوب می‎شوند، صحبت کردیم. در قسمت دوم این مقاله، ویژگی ها و قابلیت های تعدادی دیگری از 19 اپلیکیشن برتر برای تحلیل بازار را معرفی خواهیم کرد:

Analyzer

Lunch Money

بهترین گزینه برای معامله‌گران، سرمایه‌گذاران، و دارندگان متنوع فیات و ارز دیجیتال.

Money Lunch به کاربران این امکان را می‌دهد تا علاوه بر ارزهای دیجیتال نگه داری شده، سهام‌های دیگر به شکل پول، حساب‌های کارگزاری، و حساب های اعتباری یا سرمایه‌گذاری را ردیابی، مدیریت و بودجه‌بندی کنند. همچنین به شما امکان می‌دهد تا با درآمد ها و مخارج بودجه بندی کلی انجام دهید، حتی اگر هزینه‌های ساده‌ای مانند مواد غذایی باشد. همچنین می‌توانید از ماشین حساب ارزش خالص برای ردیابی ارزش خالص خود در طول زمان استفاده کنید.

این برنامه می‌تواند کارت‌های اعتباری، حساب‌های جاری، حساب های پس‌انداز، خطوط اعتباری، وام‌ها، سرمایه‌گذاری‌ها و سایر موجودی‌ها و تراکنش‌ها را حتی از بانک‌ها و سایر منابع یکپارچه کند. شما می‌توانید فرم‌های CSV را از بانک‌ها به برنامه‌ها وارد کنید، از طریق بانک‌ها و API برنامه‌ها به منابع تراکنش متصل شوید، و یا فایل‌ها را از برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها پیوست کنید. این بدان معنی است که به شما امکان می‌دهد فیات و ارز دیجیتال را ردیابی کنید.

ویژگی‌ها:

 • از اندروید و iOS پشتیبانی نمی‌کند و فقط مبتنی بر وب است.
 • تراکنش‌ها را به عنوان CSV و API وارد می‌کند.
 • از تمام صرافی‌های اصلی ارز دیجیتال از طریق ادغام با Zabo پشتیبانی می‌کند.

هزینه: Lunch Money  به کاربران این امکان را می‌دهد تا آن را به مدت ۱۴ روز امتحان کنند. پس از آن کاربران می‌توانند ۶۷.۶ دلار در ماه برای صورت‌ حساب سالانه پرداخت کنند.


Altpocket

بهترین گزینه برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال عادی که تمایلات اجتماعی دارند.

مدیرت سهام و ردیابی سبد Altpocket همچنین شامل یک پلتفرم اجتماعی است و بنابراین به کاربران امکان می‌دهد تا با سرمایه‌گذاران و معامله‌گران دیگر ارتباط برقرار کنند. شما می‌توانید پروفایل افراد دیگر را مشاهده کنید و هنگام معامله آن‌ها اعلان دریافت کنید تا بتوانید برای معامله دنبالشان کنید.

این برنامه با محبوب‌ترین صرافی ها همگام می‌شود و کاربران می‌توانند کیف پول خود را از صرافی‌های دیگر اضافه کنند. این برنامه بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربری را پشتیبانی می‌کند که از صرافی‌های مختلف رمز ارز استفاده می‌کنند.

ویژگی‌ها:

 • این برنامه دارای یک شبکه اجتماعی است که شباهت زیادی به آنچه در فیسبوک و توییتر می‌بینیم دارد، تنها با تمرکز بیشتر روی رمز ارز ها.
 • شما صفحه افرادی را که دنبال می‌کنید را می‌بینید و ایده‌هایی در مورد آنچه که در جامعه رمز ارز رواج دارد به دست می‌آورید.
 • همچنین می‌توانید اطلاعات و اخبار مربوط به کوین‌هایی را که می‌خواهید معامله کنید، دنبال کنید.
 • فیلترهایی برای محدود کردن جدول رده‌بندی بهترین معامله‌گران در دسترس است.
 • موجود در اندروید،iOS و پلتفرم های وب.

هزینه: رایگان


CryptoCompare

بهترین گزینه برای معامله گران روزانه معمولی.

CryptoCompare چیزی بیشتر از یک ردیاب معمولی سبد رمز ارز ارائه می‌دهد. همچنین داده‌ها را به عنوان خدمات، محتوا، راهنمای ارز دیجیتال، گردآورنده قیمت و ابزارک برای وب‌سایت ها ارائه می‌دهد. این ردیاب به شما امکان می‌دهد تا قیمت‌های لحظه‌ای بیش از ۵۰۰۰ ارز دیجیتال و کوین را دریافت کنید و ارزش سهام‌هایی را دنبال کنید که ممکن است در اختیار داشته باشید.

علاوه بر این، CryptoCompare آگاهی بازاری نسبت به صرافی‌های مختلف و ارزهای دیجیتال را برای هر معامله‌گری مستقیما از برنامه ارائه می‌دهد. شما می‌توانید اخبار را از برنامه دریافت کنید و بررسی کنید که هر کدام چطور بر کوین‌ها تاثیر می‌گذارد.

این برنامه نمودارها و جداول فوق‌العاده‌ای برای معامله‌گران فراهم می‌کند و همچنین به شما امکان می‌دهد هر کوینی را که دوست دارید دنبال کنید، حتی اگر آن را ندارید.

ویژگی‌ها:

به عنوان یک برنامه اندروید و iOS به همراه پلتفرم وب موجود است.

هزینه: رایگان


CoinMarketCap

بهترین گزینه برای معامله‌گران روزانه عادی.

CoinMarketCap یک برنامه تحلیل بازار دیجیتال بسیار مقرون به صرفه است، زیرا به شما امکان می‌دهد تا قیمت و ارزش بیش از ۱۱۰۰۰ ارز دیجیتال را ردیابی کنید. شما می‌توانید کوین‌های متعلق به خود را به سادگی با تایپ مقدار نگهداری شده، فروخته شده، یا خریداری شده، زمان خرید، فروش یا دریافت اضافه کنید. اضافه کردن کیف پول از طریق API از چندین صرافی ارزهای دیجیتال امکان پذیر نیست.

تقریباً هر چیزی را که در وب‌سایت و برنامه قابل مشاهده است پیدا خواهید کرد. این برنامه داده‌های اضافی را برای هر کوین ارائه می‌دهد، مانند حجم ۲۴ ساعته، ارزش بازار در بازه‌های زمانی مختلف و سایر داده‌ها برای کوین‌های جداگانه حتی در صرافی‌های مختلف. به یاد داشته باشید که CoinMarketCap بیش از ۳۰۰ صرافی ارز دیجیتال را در وب‌سایت، جایی که داده های خود را از آن جا می‌گیرد، فهرست می‌کند.

این برنامه،‌ علاوه بر این که به شما امکان می‌دهد تا ارزش، سود یا ضرر دارایی‌های خود را دنبال کنید، دارای نمودار و ابزارهای داده‌ای است که می‌تواند در برنامه‌ریزی خرید و فروش بر اساس حرکات پیش‌بینی شده قیمت بازار به شما کمک کند. این مسأله به شما امکان می‌دهد لیست‌های تماشا بسازید، اعلان‌های قیمت را تنظیم کنید و حتی در مورد خود ارز دیجیتال بیاموزید. همچنین می‌توانید تقویم‌های ICO را مدیریت کنید و اعلان‌های مربوط به ICOهای مهم را دریافت کنید.

ویژگی‌ها:

 • در حال حاضر به عنوان یک پلتفرم وب و همچنین برنامه اندروید و iOS در دسترس است.
 • The CryptoCompare tab در برنامه به شما امکان می‌دهد تا عملکرد بازار هر دو کوینی را با استفاده از نمودار مقایسه کنید.
 • شما می‌توانید قیمت، حجم، و ارزش بازار آن ها را بازه‌های زمانی مختلف مقایسه کنید.
 • اخبار را از وب‌سایت‌ها و سازمان‌های معتبر خبری ارز دیجیتال مستقیما در برنامه دریافت کنید.
 • ارزش سهام ارز دیجیتال خود را در بیش از ۹۰ ارز فیات از جمله INR، CNY، USD، EUR، JPR  و غیره را در لحظه مشاهده کنید.
 • مشاهده ارزش طلا، نقره و پلاتین در لحظه از طریق برنامه و در بیش از ۹۰ ارز فیات دنبال کنید.
 • از برنامه به صورت ناشناس یا در حین ورود به سیستم استفاده کنید.

هزینه: رایگان


Cryptowatch

بهترین گزینه برای معامله‌گران عادی روزانه.

Cryptowatch  متعلق به Kraken است و به کاربران امکان می‌دهد تا ارزش دارایی‌های ارز دیجیتال خود و همچنین قیمت نزدیک به ۱۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی شده توسط برنامه را دنبال کنند.

شما می‌توانید برای ردیابی ارزش از API ها برای اضافه کردن کیف پول ارز دیجیتال استفاده کنید و بعد می‌توانید هر ارز دیجیتالی را که پشتیبانی و متصل شده است را بدون توجه به صرافی یا کیف پولی که در آن است معامله کنید. این برنامه تمام صرافی‌های ارز دیجیتال اصلی شامل Coinbase Pro، Bitifinex، Bitstamp، Kraken، Poloniex، Binance، US. Kraken Futures، FTX و غیره را دنبال می‌کند.

علاوه بر معیارهای معمول، درخواست‌ها و پیشنهادات نقدی یا تعداد کل سفارش‌های ارز دیجیتال داده شده را در همه صرافی‌های تأیید شده، یعنی سفارش‌هایی در محدوده ۱٪ بالاترین پیشنهاد، نیز ارائه می‌کند. این می‌تواند تقاضای واقعی برای ارزهای دیجیتال را در مقایسه با سایر آمار های معمولا دستکاری شده، مانند ارزش بازار نشان دهد.

Cryptowatch  همچنین از ابزارهای قابل تنظیم نمودار و پیشبینی قیمت استفاده می‌کند.

ویژگی ها:

 • مبتنی بر وب است و بنابراین درAndroid، Windows، macOS، Linux و iOS موجود است. یک برنامه دسکتاپ هم موجود است.
 • از معامله درون برنامه ای ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.
 • می‌توانید ارتباط قیمت بین دو یا چند کوین را دنبال کنید.
 • چت باکس به کاربران اجازه می‌دهد تا با یکدیگر تعامل داشته باشند.
 • خبر درون برنامه ای ندارد.

هزینه: ۱5 دلار به ازای حساب پرمیوم


Blox

بهترین گزینه برای شرکت‌هایی که به دنبال ادغام ردیاب های سبد ارز دیجیتال هستند.

ردیاب سبد ارز دیجیتال Blox در پلتفرم‌های اصلی مانند Ox ، TenX ، eToro  و بسیاری دیگر گنجانده شده است. همچنین ارزهای دیجیتالی مانند Bittrex، Binance و Coinbase را ادغام می‌کند. اگرچه این یک پلتفرم B2B است، اما خدمات B2C را هم ارائه می‌دهد. این برنامه فرآیند ردیابی سبد ارز دیجیتال را با ترکیب ویژگی‌های حسابداری، ردیابی و مدیریت فراتر می‌برد.

بنابراین شرکت‌ها می‌توانند با استفاده از پلتفرم‌های وب و برنامه خود با داده‌های چندین بلاک‌چین، کیف پول و صرافی کار کنند. با این حال هنوز راه‌حل‌های مالیاتی ندارد و برخی ویژگی‌ها برای کاربران تازه‌کار مناسب نیستند.

ویژگی‌ها:

فرستادن CSV و عکس فوری روزانه به کاربران کمک می‌کند تا یک نمای کلی از موجودی‌ها در سبدهای مختلف داشته باشند.

امکان وارد کردن به Sheets، Google، Excel یا  Xero.

پشتیبانی از بیش از ۳۰ ارز دیجیتال.

اجازه برای معامله درون برنامه‌ای. این بدان معناست که برای مدیریت، خرید یا فروش رمز ارز نیازی به برنامه‌های جداگانه ندارید.

Blox  این امکان را به شما می‌دهد که ارز دیجیتال را با استفاده از یورو خریداری کنید.

هزینه: رایگان


Crypto Pro

بهترین گزینه برای معامله‌گران روزانه عادی.

Crypto Pro یکی از رقبای برجسته در میان ابزارهای ردیابی سبد ارزهای دیجیتال است، زیرا به شما امکان می‌دهد که بیش از ۵۰۰۰ رمز ارز را ردیابی کنید، هر مقداری که از آن‌ها دارید و در بیش از ۱۲۰ صرافی ارز دیجیتال. علاوه بر ردیابی ارزش و قیمت معمولی به ازای هر کوین و مجموع، ابزارهای نموداری عمیق هم دریافت می‌کنید تا به تصمیم‌گیری درباره این که چه چیزی، چگونه، و در چه زمانی معامله کنید، کمک کند.

با این برنامه شما می‌توانید کیف پول‌های خود را در سایر صرافی‌ها وAPI ها همگام کنید. همچنین ویژگی‌های همگام‌سازی Dropbox و فضای ذخیره سازی اضافه icloud را ارائه می‌دهد. به علاوه، اخبار فوری درباره ارزهای دیجیتال را برای کاربران فراهم می‌کند. اما متأسفانه فقط از دستگاه های Mac، iPad، iphone و Watch Apple و OS Mac پشتیبانی می‌کند و هیچ نسخه وب یا اندرویدی وجود ندارد.

ویژگی‌ها:

 • همچنین دارای ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی از جمله قفل های Touch و ID Face است.
 • دریافت امتیاز بالا توسط کاربران با بیش از ۳۰۰۰۰ رتبه‎بندی.
 • آمار اضافی سبد ارز دیجیتال که فراتر از قیمت‌ها و نمودارها است. برای مثال، تنوع و سود یا زبان در طول زمان.

هزینه: استفاده از اکثر ویژگی‌های این اپلیکیشن، رایگان است، اماAPI ها و سایر ویژگی ها به ۹۹.۷ دلار در ماه یا ۹۹.۴۷ دلار در سال نیاز دارد.


Investing.com

با توجه به محبوبیت Investing.com در بین کاربران و ویژگی‌های مقرون به صرفه‌اش، یک مدعی عالی برای کسب رتبه برتر است. با امتیاز تقریبا ۵/۵ از طرف کاربران در برنامه‌های فروشگاه، شما انتظار چیزی جز یک برنامه عالی را ندارید.

اولا، این یک برنامه عالی برای تماشای قیمت‌ها و ردیابی ارزش مالکیت پول فیات در قالب قیمت سهام، کالا، شاخص‌های جهانی، اوراق قرضه ETF و ارزهای دیجیتال است. این برنامه سهام و شاخص‌های اصلی و همچنین بازارهای FOREX را فهرست می‌کند.

ویژگی‌ها:

 • در مورد ارزهای دیجیتال، حدود ۳۰ مورد از آن‌ها را لیست می‌کند. در این برنامه می‌توانید فهرست‌های تماشای خود به دل‌خواه بسازید.
 • اخبار بازار را دنبال کنید.
 • ابزارهای نمودار و شاخص‌های فنی برای کمک به پیش‌بینی بازارها را در اختیار داشته باشید.
 • برای کامپیوترهای شخصی، تبلت ها یاiOS و موبایل‌های اندروید موجود است.
 • از داخل برنامه معامله کنید.

هزینه: در مقایسه با جایگزین‌های آن بسیار پرهزینه است. ۹۹.۱۲۴ دلار به صورت عادی و ۹۹.۹۹ دلار برای خاموش کردن تبلیغات.


CoinTracker

بهترین گزینه برای معامله‌گرانی که نیاز به مدیریت و گزارش مالیات بر سود سرمایه دارند.

این برنامه به شما امکان می‌دهد تا عملکرد سبد ارز دیجیتال خود را در یک دوره معین پیگیری کنید و می‌توانید عملکرد را بر اساس هر ارز دیجیتال یا ارزی (دلار و غیره) تجزیه کنید. همچنین می‌توانید از مزیت بهره‌ برداری از زیان قابل قبول مالی استفاده کنید.

شما می‌توانید کیف پول های خود را مانند Ledger و Trezor و از ۳۰۰ صرافی ارز دیجیتال مختلف که شامل موارد محبوب مانند Binance، Coinbase و eToro می‌شود متصل کنید، و داده‌های لحظه‌ای مربوط به این دارایی‌ها را ایجاد کنید. این برنامه به شما امکان می‌دهد سود مالیات بر سرمایه را خودکار کنید. همچنین از ۸۰۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند.

ویژگی‌ها:

نسخه موبایل وب،iOS  و اندروید موجود است.

اظهارنامه مالیاتی سالانه ارائه دهید. اطلاعات مالیاتی را برای تکمیل اظهارنامه‌های مالیاتی را فراهم می‎کند.

فایل های CSV را از صرافی‌ها برای مدیریت سبد ارز دیجیتال صادر کنید.

هزینه: حساب اصلی رایگان است. در غیر این صورت، شما باید ۵۹ دلار برای نسخه آماتور، ۹۹ دلار برای نسخه پرمیوم و قیمت سفارشی برای سطوح حساب نامحدود پرداخت کنید. این در مقایسه با بسیاری دیگر از ردیاب های سبد ارز دیجیتال موجود در این مقاله گران است.


Altrady

بهترین گزینه برای معامله‌گران حرفه‌ای، معامله‌گران و دارندگان ارزهای دیجیتال متنوع.

Altrady  به کاربران امکان معامله و مدیریت دارایی‌های ارز دیجیتال متعدد را در صرافی‌های Binance، KuCoin، Binance US، Binance Futures، Bittrex، BitMEX، Coinbase Pro، Kraken، Poloniex، Huobi، OKEx و HitBTC می‌دهد.

ویژگی‌ها:

 • نمودارهای تعاملی، انواع سفارشات معاملاتی متعدد، خودکارسازی و امکانات اضافه ردیابی سبد ارز دیجیتال مانند ماشین حساب‌های حرفه‎ای و هشدارهای لحظه‌ای.
 • امکان ادغام ربات‌های معاملاتی مانند Zignaly، Nefertiti،  ApexTrader  و  CryptoPHP.

هزینه: طرح پایه ماهانه ۹۵.۱۲ دلار هزینه دارد، در حالی که نسخه پیشرفته ماهانه ۹۵.۲۹ دلار است.


Kubera

بهترین گزینه تحلیل بازار برای معامله ‎گران و دارندگان ارزهای دیجیتال و سهام یا دارایی‌های دیگر.

Kubera  بر خلاف بسیاری از برنامه‌های این لیست، به شما امکان می‌دهد تا سبدهای ارزهای دیجیتال را در کنار سهام،ETF  و سایر ابزارهای مالی سنتی ردیابی کنید.

ویژگی‌ها:

شما می‌توانید چندین سهام ارز دیجیتال را از چندین صرافی و کیف پول اضافه کنید، همچنین می‌توانید سهام‌های دیگری را اضافه کنید که از بیش از ۲۰۰۰۰ بانک مختلف که پشتیبانی می‌شوند.

هزینه: رایگان نیست (۱۲ دلار در ماه)، و هیچ نسخه اندرویدی وجود ندارد (در Linux، macOS، Windows  و iOS کار می‌کند.)


CryptoTrader.Tax

بهترین گزینه برای سازمان ها و معامله‌گرانی که می‌خواهند مالیات‌ها و سودهای ارز دیجیتال را ردیابی و گزارش کنند. همان طور که از نام آن مشخص است، این ابزار ردیابی سبد ارز دیجیتال می‌تواند ردیابی و گزارش مالیات بر دارایی‌های متعدد را به دلیل فعالیت تجاری در مکان های مختلف، از یک پلتفرم آسان کند.

ویژگی‌ها:

 • از بیش ۱۰۰۰۰ دارایی ارز دیجیتال و از تعداد نامحدودی از صرافی‌ها پشتیبانی می‌کند.
 • اجازه ورود اطلاعات، مشاهده گزارش‌های معاملاتی و گزارش‌های مالیاتی برای سود و درآمد سرمایه را می‌دهد.

هزینه: از ۴۹ دلار برای نسخه پایه شروع می‌شود و به ۲۹۹ دلار برای نسخه نامحدود می‌رسد.


Shrimpy

بهترین گزینه برای معامله‌گران و دارندگان ارز متنوع.

Shrimpy  به شما امکان معامله و ردیابی سبد ارزهای دیجیتال را می‌دهد که در بسیاری از صرافی‌های متعدد پشتیبانی می‌شوند.

ویژگی‌ها:

 • هزاران سهام ارز دیجیتال و ۱۷ صرافی ارز دیجیتال را پشتیبانی می‌کند.
 • از خودکارسازی معامله پشتیبانی می‌کند.

هزینه: نسخه پایه Hodler رایگان است اما نسخه پیشرفته ۱۳ دلار در ماه است و قیمت نسخه Enterprise  برای نیازهای کاربران سفارشی شده است.


CoinTracking

بهترین گزینه برای معامله‌گران حرفه‌ای و سرمایه‌گذاران و معامله‌گران ارز متنوع.

CoinTracking  به شما امکان می‌دهد سبد ارز دیجیتال را ردیابی کنید و ۱۱۸۲۷ کوین و سهام را در ۳۲ صرافی معامله کنید.

ویژگی‌ها:

 • فایل های CSV را از صرافی‌ها وارد کنید.
 • از برنامه در موبایل iOS و اندروید استفاده کنید.
 • ردیابی مبنای هزینه و سود سرمایه، گزارش مالیات بر سود سرمایه، انجام دقیق نمودار ها و تجزیه تحلیل‌ها.

هزینه: تا ۲۰۰ معامله رایگان. نسخه پیشرفته ۱۱ دلار در ماه، نسخه حرفه ای 17 دلار در ماه و نسخه نامحدود ۵۵ دلار است.


Zerion

بهترین گزینه برای کاربران  DeFi.

Zerion به کاربران اجازه می‌دهد تا سبد ارز دیجیتال DeFi را که در چندین کیف پول نگهداری می‌شوند را مدیریت کنند. شما می‌توانید بسیاری از کارها را با این برنامه انجام دهید، اما به طور خلاصه، می‌توانید معامله کنید و نقدینگی را در اختیار استخر های DEX قرار دهید. (و در نتیجه سرمایه‌گذاری کنید.)

ویژگی‌ها:

 • فرض بگیرید و این توکن‌ها را برای کسب سود قرض دهید.
 • از WalletConnect، Ledger، MetaMask و سایر کیف پول ها پشتیبانی می‌کند.
 • این برنامه روی اندروید، iOS و وب کار می‌کند و دارای SKD است.

هزینه: رایگان


Bitsnapp Portfolio

بهترین گزینه برای استفاده رایگان.

به شما امکان می‌دهد از بیش از ۲۵ ترکیب API برای همگام سازی دارایی‌های ارز دیجیتال خود در چندین صرافی و استخر استخراج استفاده کنید.

ویژگی‌ها:

 • می‌توانید نمودار ترسیم کنید، ارزش و قیمت‌ها را پیگیری کنید و کارهای دیگری را برای بیش از ۱۵۰۰ ارز دیجیتال پشتیبانی شده انجام دهید.

هزینه: رایگان است و فقط روی اندروید کار می‌کند


NAGA

بهترین گزینه برای معامله رونویس خودکار.

امروزه بسیاری از پلتفرم‌های معاملاتی ارز دیجیتال از ویژگی‌های معاملاتی رونویس استفاده می‌کنند، اما NAGA احتمالا تنها یا از معدود برنامه‌هایی است که دارای معامله رونویس خودکار اجتماعی است. این به شما امکان می‌دهد تا به طور خودکار معاملات را از معامله‌گران حرفه‌ای کپی کنید تا سود را افزایش دهید. علاوه بر این، شما می‌توانید ایده‌های معاملاتی را به اشتراک بگذارید، در مورد آن‌ها بحث کنید و از دیگران در مورد معامله بیاموزید. این کار از طریق  NAGA Feed و NAGA Messenger انجام می‌شود.

با NAGA می‌توانید به صورت خودکار سایر دارایی‌ها جملهForex ، سهام ها،CFD  ها و بیش از ۹۰ دارایی دیگر را کپی کنید. علاوه بر این، شما می‌توانید تا ۱۰۰۰ برابر معاملات را افزایش دهید. NAGAX به کاربران اجازه می‌دهد تا بیش از ۵۰ ارز دیجیتال را به صورت دستی معامله کنند یا معاملات هوشمند را برای این دارایی ها انجام دهند.

ویژگی‌ها:

 • بیش از ۱۰ ارز دیجیتال را به اشتراک بگذارید و درآمد ثابتی کسب کنید.
 • برنامه های وب و اندروید.
 • پشتیبانی از NFT در کیف پول های پلتفرم NAGAX . NFTهای هنرمندان و سازندگان را ایجاد، جمع‌آوری و مبادله کنید. NFTها را  با کوین های NAGA  معامله کنید.
 • با استفاده از سیستم‌های پرداخت فیات، کارت اعتباری، Neteller، Skrill و ldeal، ESP، Giropay ، به علاوه Bitcoin، Ethereum، Dash، Litecoin، Bitcoin، Naga Coin و Cash  سپرده‌گذاری کنید.
 • معامله بیش از ۵۰ ارز دیجیتال.
 • پلتفرم‌های معاملاتی اختصاصی 4 Meta و 5 Meta پشتیبانی می‌شوند.
 • ابزارهای نموداری سطح بالا. ردیابی سبد ارز دیجیتال هم پشتیبانی می‌شود.

هزینه یا کارمزد معامله: اسپرد ها فقط ۱.۰ پیپ. ۵ دلار هزینه برداشت. هزینه سه ماه عدم فعالیت ۲۰ دلار است. کارمزد های رول اور، مبادله و سایر کارمزدها ممکن است اعمال شود. سپرده‌گذاری ارز دیجیتال رایگان است. کارمزد سازنده و گیرنده از 0.04 درصد (برای موجودی ۰ تا 1000 NGC کوین) تا 0.005 درصد (برای بیش از 10000NGC  کوین) است. هزینه برداشت رمز ارز به ارز دیجیتال مورد نظر بستگی دارد.


Bitstamp

بهترین گزینه برای معامله‌گران ارز دیجیتال.

Bitstamp  به طور محلی یک پلتفرم مدیریت سبد ارز دیجیتال نیست، بلکه یک پلتفرم معاملاتی است. با این حال به کاربران اجازه می‌دهد تا سبدهای خود را در ۷۳ دارایی ارز دیجیتال پشتیبانی شده مدیریت کنند. اول از همه، این پلتفرم را می‌توان علاوه بر پلتفرم وب، از طریق یک برنامه iOS و اندروید هم ارزیابی کرد.

این واقعیت که موبایل آگنوستیک است به شما می‌گوید که چقدر در مدیریت یک سبد ارز دیجیتال به شما کمک می‌کند. علاوه بر این، به شما کمک می‌کند تا یک نمای کلی از حساب و نه فقط اصول نظارت بر موجودی، داشته باشید.

این برنامه یک نمودار بصری از تغییرات سبد ارز دیجیتال شما در طول زمان و همچین در لحظه می‌دهد. شما می‌توانید انتخاب کنید که نمودارها در هر روز، هر هفته، هر ماه، در طول سال یا به صورت همیشگی نمایش داده شوند. و ارزش سبد ارز دیجیتال شما را در یک زمان انتخابی خاص در نمودار نشان می‌دهد.

بنابراین شما می‌توانید مقداری را که در طول زمان به دست آوردید ردیابی کنید. مدیریت سبد ارز دیجیتال همچنین به شما امکان می‌دهد تا تاریخچه تراکنش، موجودی، سفارشات باز، قیمت ارزهای مورد علاقه و موجودی‌های فیات و ارز دیجیتال را ردیابی کنید.

ویژگی‌ها:

 • ازAPI ها برای پیوند Bitstampبه ابزارهای ردیابی تحلیل بازار ارز دیجیتال شخص ثالث مانند حسابداری برای مدیریت پیشرفته سبد رمز ارز مثل گزارش مالیات استفاده کنید.
 • این پلتفرم همچنین دارای یک محصول خاص برای کارگزاران معاملات ارز دیجیتال، نئو بانک، فین‌تک، بانک ها، صندوق پوشش ریسک، معامله‌گران انحصاری، دفاتر خانوادگی و صاحبان کسب و کار تجمیعی است.
 • یک سبد ارز دیجیتال متنوع بسازید. فیات را از طریق بانک، کارت اعتباری یا نقدی (فوری)، Payment Faster، SEPA، سپرده گذاری کنید. ارزهای دیجیتال و فیات را از طریق بانک ارسال، دریافت، نگهداری و برداشت کنید. (ACH- حداکثر ۵۰۰۰۰ دلار در هر تراکنش). ارز دیجیتال را با چیز دیگری عوض کنید.
 • اندروید، Windows، iOS و Linux
 • سهامگذاری Ethereum و Algorand

Analyzer

نتیجه‌گیری:

این مقاله آموزشی تحلیل بازار  ارزهای دیجیتال در بازار را مورد بحث قرار می‌دهد و کاربران مبتدی و حرفه‌ای را راضی می‌کند. ما ابزارهایی را فهرست کردیم که افراد می‌توانند به طور جداگانه برای ردیابی دارایی ها در کنار برنامه‌ها و پلتفرم‌های معمولی استفاده کنند. ما همچنین در مورد پلتفرم‌هایی صحبت کردیم که معامله‌گران می‌توانند هم دارایی‌ها و هم سهام‌ها را مدیریت کنند و همزمان بدون نیاز به برنامه‌های معامله اضافی، آن‌ها را معامله کنند.

اکثر معامله‌گران دسکتاپ را ترجیح می‌دهند، اگرچه معامله با موبایل هم بسیار رایج است. ما به سرمایه ‎گذاران ایرانی صرافی ارز دیجیتال فینوپیا را پیشنهاد می‌کنیم که به عنوان یک ابزار قوی و امن ظاهر می‌شود که مدیریت سبد ارز دیجیتال را هم برای ترسیم نمودار و هم برای معامله با هم ترکیب می‌کند.

منبع:‌  softwaretestinghelp.com ؛

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا